fbpx

SAVITAS s.r.o.

U Hluška 1695 Čadca 02201

+421 910 736 266

Zákaznícka linka podpory

Pon - Pia: 8:00 - 16:00

E-shop otvorený nonstop

Screenshot_2020-08-25 Zdravotnícke potreby E-Shop - zdravotnickepomocky-savitas sk

Zdravotnícke potreby

Každý z nás žije svoj život naplno. Pri vysokom tempe, kde striedame prácu s výchovou detí a snažíme sa to všetko skĺbiť aj s našimi koníčkami, sa nám občas stane, že potrebujeme oporu. Niekedy aj tú zdravotnú. SAVITAS, s.r.o. vám preto prináša špičkové zdravotnícke potreby overenej značky Pani Teresa Medica. Náš sortiment pravidelne dopĺňame podľa vašich aktuálnych požiadaviek.

Naše zdravotné potreby vám zabezpečia maximálny komfort počas rehabilitácie, pooperačnej a popôrodnej rekonvalescencie a prebiehajúceho tehotenstva. Vďaka nim sa rýchlejšie dostanete do optimálnej kondície a budete môcť znova naplno fungovať.
Tehotenské pásy a popôrodný brušný pás

Chcete sa počas tehotenstva cítiť komfortne? Odporúčame vám naše podporné tehotenské pásy, ktoré znižujú bolesti chrbta počas tehotenstva. Anatomický tehotenský pás odľahčuje brušnú stenu, chrbtové svaly, kríže, panvu a chrbticu.

Popôrodnej diastázy vám pomôže sa zbaviť aj podporný popôrodný brušný pás. Pás po pôrode pomáha stiahnuť a spevniť roztiahnutú brušnú stenu a tlmí bolesť z pooperačnej rany. Posilňuje tiež brušné svaly a podporuje sťahy maternice. Samotný pás na zbavenie sa diastázy však častokrát nestačí.
Online kurz Diastáza

Medzi našimi produktami vám ponúkame aj online kurz Diastáza, ktorý si zamilujú všetky tehotné ženy a čerstvé mamičky. S diastázou majú problém až dve tretiny z nich. Diastáza je vystupovanie brucha kvôli rozšíreniu priestoru medzi pravým a ľavým brušným svalstvom. Svaly nie sú schopné v dôsledku tehotenstva a veľkého tlaku na brucho udržať svoj pôvodný tvar.
Bedrové pásy a korzety a ostatné zdravotnícke potreby
U nás si môžete vybrať zo zdravotníckych pomôcok podporujúcich stabilitu držania tela, ale aj brušný a bedrový pás vhodný po operácii. Vyberiete si z týchto druhov pásov:

● brušné pásy
● hernia pásy
● stomické pásy
● ramenné pásy

Ponúkame vám však aj iné zdravotnícke potreby, ako napríklad závesy a ortézy, krčné goliere a rôzne pohodlné bandáže. Pomôžu vám rýchlejšie zotaviť kĺby po zlomeninách, operáciách a úrazoch, chránia a spevnia ich väzivový aparát. Kompresná bielizeň je v dnešných časoch už samozrejmosťou pre každú modernú ženu a muža napríklad po liposukcii.

Neviete, ktorý z našich produktov je pre vás najvhodnejší? Ozvite sa nám a my vám s radosťou poradíme!

×

Cart